ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Naujienos

Print

July 11, 2013
2013.07.10 Du nauji sertifikuoti partneriai: Excellent Business Solutions ir Directo

Telema turi gerą žinią įmonėms, kurios naudoja Hansa ir Directo apskaitos ir verslo valdymo programines įrangas – nuo šiol, šios programinės įrangos turi greitą ir lengvą priėjimą prie EDI paslaugų.

2013 birželį, Excellent  Business Solutions įgyvendino EDI sprendimą dvejoms programinėms įrangoms: HansaWorld Books, bei HansaWorld Enterprise. Sprendimas apima 4 prekybos dokumentų tipus (užsakymai, PVM sąskaitos-faktūros, važtaraščiai, prekių priėmimo ataskaitos). EDI sprendimo aktyvacija minėtose programinėse įrangose bus atliekama per 3 darbo dienas ir kainuos ne daugiau nei 170 eurų (~580LT)

 

Bendradarbiavimo sutartis taip pat buvo pasirašyta su Directo. Sprendimas apima 4 pirkimo ir pardavimo dokumentus, o EDI ryšys bus įdiegiamas tik per vieną darbo dieną. EDI modulio, Direkto programinėje įrangoje, aktyvacijos mokestis kainuos 320 eurus (~1100LT). Telema neapmokestina papildomu aktyvavimo mokesčiu sertifikuotų partnerių galutinių vartotojų.

 

Šiuo metu Telema turi 11 sertifikuotų partnerių. Norėdami sužinoti daugiau apie programines įrangas ir jų aktyvacijos sąlygas, prašome apsilankyti mūsų internetinėje svetainėje.

Telema AS