ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Naujienos

Print

November 13, 2012
2012.11.06 Telema laimėjo II-III vietas Estijoje vykusiame Logistics Act of the Year 2012.
Telema sprendimas WebSupplier 4doc Estijoje buvo apdovanotas Logistics Act of the Year 2012 (Logistikos veikmas 2012) II ir III vietų prizais. Tai kasmetinis apdovanojimas, teikiamas jau 11-us metus, sprendimams, tais metais padariusiems didžiausią įtaką logistikos gerinimui.

Logistics Act of the Year 2012 laimėtojai buvo paskelbti 2012 lapkričio 6-ą dieną vykusioje kasmetinėje logistikos konferencijoje "Leagile". Telema Websupplier 4Doc sprendimas ir Talino Technologijos Universiteto parengta Magistro studijų programa “Logistikos tiekimo grandinė” - buvo stiprūs pretendentai laimėti pirmąją vietą. Pirmasis prizas atiteko EVR Cargo ZUBR projektui - Traukiniais gabenami jūriniai konteineriai. Finalininkai ir nugalėtojas buvo nustatyti susumavus komisijos ir žiūrovų balsus.

 

Telema nominavo savo Websupplier 4Doc sprendimą, kaip paprastą ir prieinamą programą, kuri padeda tiekėjams prisitaikyti prie naujų tiekimo grandinės standartų, kurių reikalauja pirkėjai. Vietoje klasikinio 2-dokumentų (užsakymas ir PVM sąskaita-faktūra) modelio, daugelis mažmenininkų pereina prie tobulesnio 4-dokumentų (užsakymas, pranešimas apie prekių išsiuntimą, prekių gavimo patvirtinimas ir PVM sąskaita-faktūra) modelio . Telema Websupplier 4Doc sprendimas orientuotas į mažesnius tiekėjus, siūlant naujas funkcijas už mažesnę kainą, ir paprastesnį sistemos tobulinimo procesą. Mažmenininkams automatizuoti tiekimo grandinės procesus yra naudinga. Šiuo atveju ženkliai sutaupo tiek tiekėjas, tiek mažmenininkas - kainų lygis nekyla, o tai džiugina galutinius vartotojus.

 

Prekybos tinklas Selver (Estija)  4-dokumentų tiekimo grandinės modeliu naudojasi jau nuo 2010 metų, o Bauhof pradės juo naudotis nuo 2012 lapkričio mėn. Rimi  ir  Maxima prekybos tinklai šiuo metu yra 4-dokumentų tiekimo grandinės modelio planavimo ir įgyvendinimo etapuose, sistema pradės veikti nuo 2013 m.


Norėdami gauti daugiau informacijos apie Telema Websupplier 4Doc, spauskite čia.


Telema AS