ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Telema klientų istorijos

Print

TransferWise”: siekiame efektyvumo su „Telema” „eFlow”

2015 metais “TransferWise” grūmėsi su daug laiko atimančiu rankiniu sąskaitų tvarkymu. Šimtai pirkimo sąskaitų-faktūrų buvo slepiamos stalčiuose arba pašto dėžutėse buvo užmaskuotos kaip šlamštas. Šiandien bendrovė įdiegė „Telema” „eFlow” – sprendimą dėl išlaidų paskirstymo ir elektroninio pirkimo sąskaitų-faktūrų patvirtinimo. Dėl priimto sprendimo bendrovės sąskaitų tvarkymo procesas tapo patogus ir be klaidų visame pasaulyje.


               
 
„TransferWise” yra Estijoje sukurtas startuolis, siūlantis tarptautines pinigų pervedimo paslaugas, kurios, lyginant su tradiciniais bankais, yra skaidresnės ir už prieinamą kainą. 8 bendrovės filialai yra įsikūrę Jungtinėje Karalystėje, JAV, Kanadoje, Australijoje, Vengrijoje, Japonijoje, Singapūre ir Estijoje. „Transferwise“ siūlo paslaugas 59 šalyse, joje dirba daugiau nei 600 darbuotojų.

Naudojami produktai:
Telema eFlow
Dokumentų skaičius per mėnesį:beveik 1000 pirkimo sąskaitų-faktūrų
Programinė įranga:MS Dynamics NAV

Krista Teearu,
TransferWise vyriausioji buhalterė
                                
Elektroninis e-sąskaitų tvarkymas yra maždaug 6 kartus greitesnis lyginant su senu popieriais paremtu procesu. Pasikartojančių sąskaitų-faktūrų tvarkymo automatizavimas leidžia pasiekti daug didesnį produktyvumą. Visos įprastinės pirkimo sąskaitos-faktūros gali būti tvarkomos labai greitai, naudojantis išlaidų paskirstymo taisyklėmis ir automatinio darbo procesais.

„Telema” „eFlow’’ debesies sprendimas yra integruotas su bendrovės ERP: MS Dynamics NAV. Sprendimas yra lengvai prieinamas iš bet kokio įrenginio už biuro ribų, todėl „Telema” „eFlow” yra itin patogus keliaujantiems darbuotojams.

Krista Teearu, „TransferWise” vyriausioji buhalterė: „bendrovės pirkimo sąskaitų-faktūrų procesas pasikeitė į gera – skaitmeninis sąskaitų tvirtinimo procesas yra efektyvus, išlaidų paskirstymas automatiškas ir tikslus, prieiga prie sąskaitų-faktūrų visada daug patogesnė ir beveik nėra jokių klaidų.”

Nors tvarkyti ir automatizuoti pirkimo sąskaitas-faktūras siūlė keletas tiekėjų, „TransferWise” pasirinko „Telema” „eFlow”. „Mes vertiname „Telema”, kaip paslaugų teikėjo, lankstumą. „Telema” „eFlow” yra patogus ir intuityvus sprendimas, kuris vystėsi kartu su mūsų poreikiais“ - paaiškina Krista Teearu. „Pirkimo sąskaitų-faktūrų tvarkymo procesas turėtų būti greitas, paprastas ir patogus, kad bendrovių darbuotojai galėtų susitelkti į prasmingesnes užduotis.”

„Telema” „eFlow” leidžia apdoroti visas pirkimo sąskaitas-faktūras skaitmeniniu būdu, nepriklausomai nuo jų formato (popierinės, PDF arba e-sąskaitos). Vis labiau įsigalint e-sąskaitoms, nebebus būtinybės duomenis suvesti rankiniu būdu, o proceso efektyvumas ir tikslumas gali dar labiau išaugti.


Grįžti į turinį


Mažmeninės prekybos tinklas Nr.3 Latvijoje pasirenka „Telema” EDI

2016 m. rugsėjį dar du „Iepirkumu grupa” nariai – „Lars Limited” (13 parduotuvių) ir „Pārtikas veikalu grupa” (6 parduotuvės) pradėjo elektroninius duomenų mainus „Telema” tinkle. „Telema” yra sudariusi sutartis su visais 19 „Iepirkumu grupa” nariais, pagal franšizę „TOP!” valdančiais 228 maisto produktų parduotuves visoje Latvijoje. Parduotuvės yra prijungiamos palaipsniui.

Pastaruoju metu prisijungusios parduotuvės jau keičiasi e-užsakymais ir e-sąskaitomis su daugiau kaip 40 stambesnių tiekėjų, tarp kurių yra kepykla „Hanzas Maiznīcas" ir pieninė „Latvijas Piens”. Aktyvų tiekėjų įtraukimą numatoma baigti per artimiausius 6 mėnesius. Mažesniems tiekėjams yra duota laiko prisitaikyti prie naujo proceso ir tinkamai pasirengti prisijungimui prie EDI.

„TOP!” franšizės grupė yra geras pavyzdys kitoms mažmeninės prekybos grandinėms, kurių parduotuvių tinklai yra pasklidę po visą šalį. Turint didelį troškimą efektyviau dirbti ir gerai vykdant projektą, techniškai įgyvendinti EDI nuo nulio iki bandomojo prisijungimo galima vos per 8 savaites.


Grįžti į turinį