ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

PARTNERYSTĖS NAUJIENOS

Print

„Telema“ sertifikuotų partnerių programa: naujokas - 1C

Rusijoje sukurtą apskaitos programinę įrangą „1C“ naudoja apie milijoną bendrovių visame pasaulyje. Manome, kad 2014 m. spalio mėn. „Telema“ pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su „1C“ programinę įrangą palaikančia „SIA Elmi“ buvo labai svarbus įvykis.

„Telema“ teikia paramą, įdiegiant „Telema“ EDI modulius, naudodama pačius įvairiausius verslo programinės įrangos sprendimus Baltijos valstybėse. Dirbdami su programine įranga, kurioje integruoti „Telema“ EDI moduliai, klientai gali greičiau ir mažesnėmis sąnaudomis pradėti naudotis EDI sistema.

2014 m. „Telema“ sertifikavo keturis naujus partnerius: du Latvijoje ir du Lietuvoje. Šiuo metu baigiami įgyvendinti dar keli sertifikavimo projektai. Latvijoje netrukus bus baigtas įgyvendinti bandomasis projektas, naudojant Tildes Jumis („Tilde“) ir Winlats („Assako Smart“) programinę įrangą. Partneriai Lietuvoje labai suinteresuoti bendra rinkodaros ir pardavimo veikla, rinkos tyrimais, straipsniais ir kt.

Estijoje dešimt IT bendrovių yra sertifikuoti „Telema“ partneriai. Lapkričio 6 d. Taline buvo surengtas informacinis EDI seminaras, į kurį buvo pakviestos dalyvauti suinteresuotosios IT bendrovės. Seminaras sulaukė didžiulio dalyvių susidomėjimo. Šiuo metu vykdomos derybos dėl kelių kitų IT bendrovių sertifikavimo.

Iš viso yra 16 sertifikuotų „Telama“ partnerių, veikiančių Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje: „Ankravs“, „Rivile“, „New Vision“, „Nixor“, „Finvalda“, „KMA“, „Eurotec“, „BCS Itera“, „Sysdec“, „Taavi Tarkvara“, „Vallaste & Partnerid“, „Tresoor Tarkvara“, „Directo“ visose trijose Baltijos valstybėse ir „Elmi“.

Jeigu jūsų programinę įrangą palaiko sertifikuotas „Telema“ partneris, „Telema“ gali nemokamai integruoti jūsų programinę įrangą į „Telema“ EDI sistemą. Jūsų su programinės įrangos kūrimu susijusios sąnaudos daugumai sprendimų yra minimalios, kaip ir „Telema“ sertifikuoto partnerio. „Telema“ EDI modulis aktyvuojamas nemokamai. Daugiau informacijos šia tema galite rasti skiltyje Sertifikuotų partnerių aktyvavimo sąlygos.

Grįžti į turinį

Investicijos į švietimą

„Telema“ palaiko gerus ryšius su universitetais ir valstybinio sektoriaus organizacijomis. Mūsų darbuotojai noriai mokosi patys ir dalijasi savo žiniomis.

2014 m. vasarą du „Telema“ darbuotojai – IT projektų vadovas Raulis Silde ir produktų vadybininkas Svenas Uustalu – baigė Talino technikos universiteto Tiekimo grandinės valdymo studijų programą ir įgijo magistro laipsnius. Raulio magistro darbo tema buvo „Geroji EDI sistemos įgyvendinimo patirtis Europoje“, o Sveno – „Pagrindiniai pardavėjo valdomų atsargų sėkmės veiksniai“.

Baigus universitetą, tiek Svenui, tiek Rauliui buvo pasiūlytos dėstytojo vietos universitete. Per 2014 m. rudens semestrą Svenas skaitė paskaitas magistrantams atsargų valdymo ir tiekimo grandinės bendradarbiavimo tema. Raulis Silde dėstė keitimosi elektroniniais duomenimis kursą Talino taikomųjų mokslų universitete, per kurį ugdomi logistikos studentų praktiniai EDI projektų valdymo ir keitimosi elektroniniais duomenimis integravimo į veiklos procesus įgūdžiai.

2014 m. rugsėjo mėn. „Telema“ komanda dar kartą buvo paskirta atsakinga už pasaulyje garsaus imitacinio tiekimo grandinės optimizavimo žaidimo priežiūrą. Žaidimas buvo surengtas keturiasdešimt penkiems Talino technikos universiteto tiekimo grandinės valdymo studijų programos pirmo kurso magistrantūros studentams.

„Telema“ generalinė direktorė Dr. Hele Hammer yra Talino technikos universiteto Tiekimo grandinės inžinerijos fakulteto vadovė, taip pat dėsto finansų valdymo ir verslo informacijos kursus Estijos verslo mokykloje.

Grįžti į turinį

Seminarai EDI klausimais, VMI, informacinės technologijos

„Telema“ nuolat propaguoja EDI, kompiuterizuotus prekybos procesus ir inovatyvias idėjas. Toliau pateikta trumpa svarbiausių 2014 m. įvykių apžvalga.

Vasario mėnesį
  • 27.02 “Nepraleiskite greitojo EDI traukinio” - seminaras IT partneriams Rygoje, organizatorius Telema
  • 28.02 Prekybos seminaras, organizuojamas Estų verslo savaitraščio Äripäev, renginio šeimininkė Hele Hammer, “Kaip išvengti prekių trūkumo, tuo pačiu minimizuojant atsargų kiekį”

Kovo mėnesįBalandžio mėnesįGegužės mėnesįBirželio mėnesįRugsėjo mėnesįSpalio mėnesį
  • 08.10 Estijos Prekybos Kongresas bendradarbiaujant su ECR Baltics - remia Telema
  • 21.10 ISO-klubas Mektory - Telema komanda atliks praktinius el.-sąskaitų užsiėmimus
  • 29.10 Pusryčių seminaras, organizuojamas  BCS Itera “Efektyvumas gamyboje” Mati Maasik pristato IT tiekimo grandinėje.
Lapkričio mėnesįGruodžio mėnesį 
Grįžti į turinį