ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Telema klientų istorijos

Print

Kliento istorija: „Pure Distribution“ pirkimo užsakymų surinkimo automatizavimas

Gerai suplanuotas ir įgyvendintas pardavimo proceso automatizavimas padėjo „Pure Distribution“ išvengti brangių apskaitos programinės įrangos pakeitimų. Proceso automatizavimo naudojantis „Telema“ paslaugomis nauda akivaizdi – 15 proc. išaugo metinės pajamos, atsirado naujos asortimento kategorijos (atvėsintos prekės), ir nereikėjo samdyti trijų naujų darbuotojų.


               
"Pure Distribution" yra greitai auganti distribucijos kompanija Latvijoje, parduodanti maisto produktus, daugiausia saldumynus. EDI projekto įgyvendinimas leido įmonei įtraukti į savo asortimentą šaldytus ir atsivėsintus produktus.
Žinomiausiasi prekių ženklai:
PURE Chocolates, Froosh, VitaminWell, Rūjienas Saldējums, Smiltenes Piens, Lazdonas Piens, Milda, Gardigan, Limbažu Siers, Cannelle Bakery, Kalnu Piens, Rūdolfs, Dobele
Pristatymo taškų:4 400
Pristatymo dažnumas:
kasdien
Telema paslaugos:
Telema EDISupplier, Telema MMT,
Telema TeleSales
Dokumentų kiekis:~17 000 per mėnesį (užsakymai, sąskaitos, ataskaitos)
Verslo valdymo sistema:Horizon (RGP

Egils Veiss,
Pure Distribution  tiekimo grandinės vadovas
                                
Prieš metus devyni „Pure Distribution“ pardavėjai vargo su pasenusiu užsakymų surinkimo sprendimu, o pagalba bendrovės apskaitos sistemai praktiškai neegzistavo, pardavimo procesui reikėjo itin daug rankų darbo. Tačiau rinkos situacija tapo palanki plėtrai ir bendrovė ėmėsi ambicingų planų, pavyzdžiui, plėsti savo produktų asortimentą įvedant atvėsintų ir šaldytų produktų kategorijas. Norėdama išlikti konkurencinga, „Pure Distribution“ turėjo modernizuoti IT sistemą, kad ji tiktų jų pardavimo operacijoms.

Patyrę bendrovės vadovai nutarė automatizuoti visą pardavimo užsakymų surinkimo procesą. Bendrovės klientai labai įvairūs – dideli prekybos tinklai, kuriems būtina elektroninio dokumentų apsikeitimo sistema, vidutinio dydžio bendrovės, kuriose reguliariai lankosi pardavimo atstovai ir smulkios parduotuvės atokiose vietovėse, kurios užsakymus pateikia telefonu.

Projekto buvo keliami aiškūs tikslai: greitesnis ir tikslesnis užsakymų surinkimas, pardavimo komandos rezultatų stebėjimas ir galimybė pasiekti daugiau be papildomų darbuotojų. „Pure Distribution“ tiekimo grandinės vadovas Egils Veiss sako: „Mes radome ir įvertinome keletą sprendimų, net svarstėme galimybę keisti visą verslo valdymo sistemą, kol „Telema“ nepasiūlė viso paketo paslaugų, atitinkančio visus mūsų poreikius“.

  • Stambūs mažmeninės prekybos dabar siunčia elektroninius užsakymus. Bazinė paslauga „Telema EDI Supplier“ leidžia iš prekybos tinklų priimti EDI užsakymus ir siųsti jiems EDI sąskaitas tiesiai iš verslo valdymo programos.
  • Mobilus pardavimo įrankis „Telema MMT“ suteikia pardavimo atstovams naujausius pardavimo skatinimo įrankius. Pardavimo komanda gali ne tik lengvai kurti produktų užsakymus parduotuvėse, bet ir registruoti atsargų likučius, naudoti merčandaizingo įrankius ir daryti produktų nuotraukas – viską realiu laiku.
  • „TeleSales“ – tai pardavimo užsakymo įvedimo forma per skirtingus įrenginius: kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus. Kadangi „TeleSales“ integruojama į bendrovės apskaitos programinę įrangą, įeinančius užsakymus įvedantys pardavimo specialistai turi visą reikalingą informaciją: duomenis apie produktą, klientą ir kliento pirkimų istoriją. Per „TeleSales“ modulį teikiami užsakymai yra automatiškai apdorojami gamybai, platinimui ir apskaitai. 
„Mes pasirinkome dirbti su vienu paslaugų teikėju, gebančiu patenkinti visų paslaugų poreikį. Ir kiti tiekėjai siūlo panašias paslaugas gali teikti keli tiekėjai, bet niekas nesiūlo viso komplekto. Bendravimas su keliais partneriais ir paslaugų koordinavimas būtų daug sudėtingesnis ir užimtų daugiau laiko“ – sako Egils Veiss. Jis priduria: „Telema“ yra novatoriškas ir stipriai į klientą orientuotas partneris. Jų aktyvumas buvo viena iš priežasčių, kodėl mes pasirinkome „Telemą“ EDI partneriu.“

„Pure Distribution“ savo tikslus vykdo: išplėtė asortimentą, įtraukiant atvėsintus ir šaldytus produktus, per metus 15 proc. padidino apyvartą, auga rinkos dalis, o kaštai kontroliuojami. Įmonės vadovai mano, kad jų pasirinkimas yra geras, todėl aktyviai skatina savo partnerius rinktis „Telema“ paslaugas.


Grįžti į turinį

EDI padeda “HoReCa” sektoriui – „Pizza Jazz“ Lietuvoje.

Balandžio mėn. „Telema“ tinkle pradėjo judėti EDI žinutės skirtos „Pizza Jazz“ – mėgstamam, 10 picerijų Lietuvoje valdančiam tinklui. „Telema“ projektų vadovai konsultavo bendrovės IT specialistus, kurie sukūrė visiškai automatinę jungtį naudojant „Telema“ eDoc formatą.

Dabar visi 10 „Pizza Jazz“ restoranai formuoja elektroninius užsakymus savo verslo valdymo programoje ir juos siunčia tiekėjui elektroniniu būdu. Tuomet, gavus prekes, elektroninės sąskaitos yra automatiškai importuojamos į jų sistemą. Tai didelis pokytis, lyginant su užsakymų siuntimu ir sąskaitų gavimu elektroniniu paštu bei visų duomenų įvedimu kelis kartus rankiniu būdu.

EDI leidžia taupyti laiką, išvengti klaidų, kurios pasitaiko rankiniu būdu įvedant duomenis, taip pat leidžia bendrovei visą dėmesį sutelkti į pagrindinę veiklą. „Pizza Jazz“ darbuotojai dabar daugiau dėmesio skiria geram maistui ir klientų aptarnavimo kokybei.

Grįžti į turinį

„Latvijas Piens“ prekybos agentai naudoja „Telema MMT“

Tiekėjai, kurie jau naudojasi EDI paslaugomis, vis dažniau domisi ir papildomomis paslaugomis.
„Latvijas Piens“ SIA, vienas didžiausių sūrio ir pramoninių pieno produktų gamintojų Latvijoje, „Telema“ EDI paslaugomis naudojasi jau nuo 2012 m. Praėjusiais metais jie pradėjo svarstyti galimybę atnaujinti savo pardavimo agentų naudojamus įrankius. 2016 m. sausio mėn. baigta integracija su „Telema MMT“ sprendimu. Šiuo metu 6 jų pardavėjai, naudojantys „Telema MMT“, kasdien aplanko per 100 parduotuvių.

„Telema MMT“ yra programinės įrangos sprendimas pardavimo valdymui realiuoju laiku. Jis leidžia surinkti ir apdoroti užsakymus, registruoti prekių trūkumus bei išdėstymą, rinkti informaciją rinkoje. Visa tai įmanoma naudojant mobilųjį įrenginį tiesiog parduotuvėse. Surinkta informacija automatiškai siunčiama į bendrovės apskaitos sistemą, taip pat ją galima pasiekti per Telema“ portalą. Naudodami „Telema MMT“ pardavėjai gali skirti daugiau laiko ryšiams su klientais palaikyti, o vadovai gali geriau stebėti pardavimo komandos rezultatus.

Grįžti į turinį

„Danske Bank“ įdiegė „Telema“ eFactoring’o sprendimą

2016 m. balandžio mėn. „Danske Bank“ Estijoje pradėjo siūlyti faktoringo klientams automatinį sąskaitų pateikimą per „Telema“. Faktoringo sąskaitos tarp klientų ir Danske Bank“ dabar juda be jokio užlaikymo, todėl jų tvarkymo procesas gerokai palengvėja.

Naudojant „Telema“ eFaktoringą, pardavėjo išrašytos sąskaitos kopija automatiškai siunčiama saugiu kanalu į „Danske Bank“ informacinę sistemą. Nebereikia rankiniu būdu įvesti duomenų, taip pat patikrinamas sąskaitos šaltinis.
Tarvo-Jaan Rebane, „Danske Bank“ turto finansavimo ir planavimo skyriaus vadovas komentuoja: „Automatizuoti sprendimai leidžia greičiau suteikti finansavimą ir mažina klaidų skaičių. Saugumas ir patikimumas mums buvo svarbiausi argumentai pasirenkant „Telema“ eFactoring sprendimą“.

„Telema“ elektroninio faktoringo sprendimą šiuo metu naudoja „Swedbank“ Estijoje ir „Nordea“ Estijoje bei Latvijoje.

Grįžti į turinį