ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Partnerystės naujienos

Print

„Telema“ tapo Lietuvos asociacijos INFOBALT nare

2016 m. sausio mėn. „Telema“ įstojo į Lietuvos informacinių technologijų įmonių asociaciją INFOBALT. Telema“ ir „Infobalt“ vienija bendra misija – skatinti IT naudojimą visuomenės, verslo ir viešojo sektoriaus naudai. INFOBALT narystė suteikia „Telema“ galimybę dalyvauti Lietuvos informacinėje visuomenėje.

Elektroninių duomenų apsikeitimu Lietuvoje naudojasi mažiau kaip 10 proc. vartotojų. Dauguma įmonių turi potencialą tobulinti savo procesus ir taupyti resursus.

Technologinės naujovės mielai sutinkamos tik tada, kai aiškiai suvokiama jų nauda. „Telema“ siekia šviesti Lietuvos prekybininkus apie EDI naudą, pasidalindama savo geriausia praktika ir vystydama elektroninės “e-kultūrą”. Dalijimasis patirtimi yra labai svarbus, nes Lietuva pradėjo kelias iniciatyvas, skatinančias komunikaciją be popieriaus, tokias kaip pvz. VMI i.MAS projektas.

Grįžti į turinį

Dar trys sertifikuoti „Telema“ partneriai

Per pirmąjį 2016 m. pusmetį „Telema“ įgijo tris naujus sertifikuotus partnerius Estijoje. Sausio mėn. „Columbus Eesti“ AS buvo suteiktas sertifikuoto partnerio statusas už „Telema“ EDI modulį „MS Dynamics NAV 2015“ programinėje įrangoje. Modulis sukurtas kartu su kitais trimis „Microsoft Dynamics NAV“ partneriais Estijoje: „BCS Itera“, „HÄT Systems“, „Fujitsu“.

Balandžio mėn. diplomas įteiktas ilgamečiam partneriui „RV–Soft“ OÜ, kuris palaiko verslo valdymo programą “Balanss+“. Jie į programinę įrangą įdiegė standartizuotą modulį su „Telema“ API. Naujasis sprendimas yra patogesnis, lyginant su ankstesnėmis „Telema“ sąsajomis jų programinėje įrangoje.

Gegužės mėn. buvo sertifikuotas dar vienas „MS Dynamics“ partneris. Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su „Aptus Group“ OÜ, kuri taip pat palaiko „Telema“ EDI modulį „MS Dynamics NAV 2015“. Dabar iš viso yra keturios „Telema“ sertifikuotos bendrovės, palaikančios „MS Dynamics NAV“ programinę įrangą, kuri yra viena populiariausių tarp „Telema“ klientų.

Šiuo metu Baltijos šalyse yra 30 „Telema“ sertifikuotų partnerių, palaikančių daugumą dažniausiai naudojamos verslo programinės įrangos. Daugiau informacijos: „Telema“ sertifikuotų partnerių aktyvavimo sąlygas.

Grįžti į turinį

Geriausios „Telema“ EDI aktyvavimo sąlygos iš “Telema” sertifikuotų partnerių

„Telema“ suvienijo pajėgas su sertifikuotais partneriais, pristatydama akcijas, siūlančias prieinamas galimybes naudotis EDI paslaugomis per verslo valdymo programinę įrangą. Latvijoje akcija vyko 2016 m. nuo sausio iki kovo mėn., jos metu buvo galima jungtis prie „Telema“ per 1C įgaliotus platintojus. Lietuvoje akcijos partneriai yra „Directo“, „Finansų valdymo sistemos“, „Proringas” ir „Rivilė“. Akcija vyksta nuo 2016 m. balandžio iki liepos mėn.

Klientams, kurie jau dabar naudojasi „Telema“ internetinio portalo sprendimais, sertifikuoti partneriai pasiūlė galimybę integruotis ir gauti dokumentus tiesiogiai į savo apskaitos programinę įrangą. Aktyvavimo paslauga siūloma su ženklia nuolaida arba toks mokestis iš viso neimamas. Be to, nauji „Telema“ tinklo klientai šių akcijų metu visą mėnesį galės keistis dokumentais su savo verslo partneriais nemokamai.

Pranešimas apie akciją buvo išsiųstas daugiau kaip 1 000-iui bendrovių. Daugelis įmionių dabar svarsto galimybę automatizuoti savo procesus per pridėtinę vertę siūlantį EDI. Lietuvoje dar nevėlu pasinaudoti akcijos teikiamais privalumais.

Grįžti į turinį

Parteriai Saremos saloje, Pernu ir Vilniuje

Sausio mėn. „Telema“ buvo pakviesta pasidalinti žiniomis apie elektronines sąskaitas Saremos saloje. Sausio 26 d., bendradarbiaujant su vienu iš mūsų partnerių „Baltic Commerce“ OÜ, buvo surengtas seminaras. Susidomėjimas buvo didžiulis. Atvyko net 70 dalyvių dalyvių iš Saremos įmonių..

Balandžio 14 d. vykusioje Pernu finansų konferencijoje „Telema“ komanda vadovavo „Verslo modelio drobės“ (angl. Business Model Canvas) sekcijai. Pernu konferencijos organizatoriai jau daug metų kviečia „Telema“ ekspertus vesti įvairius renginius. Ypač populiarus tiekimo grandinės konferencijose yra žaidimas „MIT Beer Game”.

Kartu su LKVIA (Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija) balandžio 25 d. Vilniuje „Telema“ aiškino EDI naudą daugiau kaip 40-iai verslo konsultantų. „Telema“ padalinio vadovas Lietuvoje Ainas Arust pristatė, kokiems procesams įtaką daro elektroninis apsikeitimas dokumentais ir kaip galima didinti efektyvumą.

Kitą seminarą elektroninių sąskaitų tema „Telema“ komanda surengė kartu su Estijos konferencijų centru gegužės 26 d. Tą pačią dieną „Telema“ IT direktorius Toomas Veersoo aptarė EDI problemas bei riziką Estijos metinėje vidaus auditorių konferencijoje.

„Telema“ generalinė direktorė ir Talino technikos universiteto lektorė Hele Hammer yra dažnai cituojama kaip autoritetinga specialistė tiekimo grandinės klausimais. Naujausią straipsnį apie tiekėjo valdomų atsargų strategiją (ang. VMI) paskelbė Estijos dienraštis „Äripäev “ 2016 m. birželio 13 d.

Grįžti į turinį