ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Partnerystės naujienos

Print

5 nauji sertifikuoti partneriai Baltijos šalyse

2015 metų pradžia „Telema“ sertifikuotų partnerių komandai buvo gana aktyvi. Per pirmąjį ketvirtį „Telema“ įgyjo tris naujus partnerius Latvijoje. „Telema“ sertifikatas buvo išduotas „SIA Tildė“ dėl „Telema“ EDI funkcionalumo programinei įrangai „Tildes Jumis“, „SIA Assako Smart“, kurioje palaikoma „WinLats“ ir „SIA Batsoft“ („VVS Kentaurs Integra“) programinė įranga.

Dėl puikaus bendradarbiavimo buvo vykdomi ir įvairūs partnerių renginiai. Tradiciniuose IT partnerių seminaruose vasario ir kovo mėnesiais „Telema“ paaiškino EDI prisijungimo aktualijas 24-ioms naujoms programinės įrangos bendrovėms Latvijoje ir Lietuvoje. „SIA Tilde“ organizuojamame seminare „Telema“ turėjo galimybę pristatyti „Telema“ EDI modulį auditorijai, kurią sudarė daugiau nei 800 apskaitininkų. 2015 metų balandį „Telema“ pradėjo Latvijos 1C programinės įrangos palaikymo bendrovių apskritojo stalo susitikimą, kuriame buvo aptariama bendra nauda klientui, EDI susijungimas ir bendradarbiavimas. 1C yra verslui skirta programinė įranga, pagaminta Rusijoje, kuri turi maždaug 1 milijoną vartotojų.

2015 metų antrąjį ketvirtį Estijos IT bendrovės „BCS Itera“, „HÄT Systems“, „Fujitsu“ ir „Columbus“ sujungė savo jėgas ir išplėtojo „Telema“ EDI modulį į skirtą naujausiai „Microsoft Dynamics NAV 2015“ programinės įrangos versijai. Birželio pabaigoje ilgai lauktas „Telema“ EDI prisijungimas prie Estijos verslo programinės įrangos „Erply“ jau yra galutinėje stadijoje, vykdant pasiruošimą su bandomaisiais klientais. Jau 2015 metų vasarą „Erply“ naudotojai galės pradėti keistis pardavimo užsakymais ir sąskaitomis-faktūromis.

Lietuvos IT bendrovės suaktyvėjo užbaigusios savo „euro projektus“. Iki 2015 metų birželio „Telema“ pasirašė susitarimo memorandumą bendradarbiavimui su UAB „Debetas“ (programinė verslo įranga „Debetas“), UAB „Proringas“ (programinė verslo įranga “Pragma“) ir UAB „Stekas“ (programinė verslo įranga „Stekas“). Laukiame, kada galėsime patvirtinti naujus partnerius, kurie užbaigs standartizuoto „Telema“ EDI modulio plėtrą ir padės klientams gauti greitą ir lengvą prieigą prie EDI.

Grįžti į turinį

Lehe Pruulikoda yra pirmasis vartotojas, išbandęs „Telema“ EDI modulį kaip „Microsoft“ standartą


Lehe Pruulikoda, maža vietinė alaus darykla, buvo pirmoji bendrovė, kuri pradėjo naudoti „Telema“ EDI modulį savo „MS Dynamics NAV 2015“. „Microsoft“ jau patvirtino „Telema“ EDI modulį, todėl jis yra oficialiai laikomas „Microsoft“ standartu ir yra Estijos lokalizacijos dalis. Modulio licenciją galite įsigyti viešai, kartu su kitomis NAV 2015 licencijomis.

Gristel Tali iš Lehe Pruulikoda įvertino lengvą šio modulio diegimą. Tai yra standartinis sprendimas, kuris gali būti lengvai įdiegiamas; taip pat jam nereikia ir tolimesnės techninės priežiūros. Naujajame NAV EDI modulyje palaikomi 4 dokumentai, todėl tiekėjams suteikiama galimybė keistis ne tik užsakymais ir sąskaitomis faktūromis, tačiau taip pat ir elektroniniais važtąraščiais bei elektroniniais prėmimo aktais. „Mūsų komanda sutaupo daug laiko, nes „Telema“ EDI paslaugomis galime naudotis tiesiogiai iš savo verslo valdymo sistemos. Todėl atlikdami savo kasdienę veiklą galime taupyti minutes ir valandas. O duomenys yra daug tikslesni“, – sako Gristel Tali, Lehe Pruulikoda savininkė.

Modulio diegimągali atlikti vienas iš keturių „MS Dynamics NAV“ partnerių Estijoje: „BCS Itera“, „HÄT Systems“, „Fujitsu“ ir „Columbus“. Visi jie netrukus taps sertifikuotais „Telema“ partneriais. Latvijos ir Lietuvos bendrovės, kurios domisi šiuo sprendimu, taip pat gali įsigyti šį modulį su didele nuolaida, palyginti su specialiai pritaikytais sprendimais.


Grįžti į turinį

„Telema“ ir LKVIA subūrė prekybos partnerius į seminarų seriją

Nuo 2015 metų sausio „Telema“ yra Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijos (LKVIA) narys. LKVIA pradėjo sėkmingą EDI seminarų seriją, kurioje kalbėjo kviestiniai svečiai iš „Maxima“ (didžiausio mažmeninės prekybos tinklo Baltijos šalyse), „PricewaterhouseCoopers“ (konsultacijų bendrovės), „INFOBALT“ (nacionalinio informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus asociacijos) ir „Telema“.

Dviejuose renginiuose, kurie vyko Kaune ir Vilniuje, susirinko daugiau nei po 70 dalyvių, kurie atstovavo tiek tiekėjams, tiek mažmeninės prekybos įmonėms. Seminaro programoje buvo pateikiama informacija, susijusi su įvairiais EDI sprendimais ir teisiniais elektroninių dokumentų keitimosi aspektais. Visi susirinkusieji įvertino tai, kad buvo pasidalinta praktine EDI įgyvendinimo patirtimi. „Ačiū už naudingą seminarą.“, – rašo Regina Deglienė iš UAB „Vilniaus majonezo gamykla“, „Pranešimai buvo informatyvūs. Visi pranešėjai kompetentingi, todėl įdomiai ir sklandžiai dėstė medžiagą, sugebėjo atsakyti į daugybę klausimų“.

„Telema“ tikisi ir toliau bendradarbiauti su LKVIA. Abi organizacijos nori dalintis savo žiniomis Lietuvos rinkoje. Stebėkite naujienas dėl kitų specializuotų renginių ir mokymų, susijusių su elektroninių dokumentų sprendimais ir panašiomis temomis.

Grįžti į turinį

„Telema“ dėl B2B portalo Latvijoje pradėjo bendradarbiauti su „Swedbank“

Naujausias „Telema“ projektas, kuriuo yra skleidžiamas supratimas apie EDI, yra „Swedbank“ verslo tinklas Latvijoje. 2015 metų gegužės mėnesį „Telema“ buvo pakviesta prisidėti prie naujai sukurtos komunikacijos platformos ir pravesti forumo diskusiją apie elektroninius dokumentų mainus.

Verslo tinklas yra nauja komunikacijos platforma, kurią sukūrė „Swedbank Latvija“ ir kuri yra šiek tiek panaši į „LinkedIn“. Pagrindinė idėja yra sustiprinti santykius tarp bendrovių, turinčių banko sąskaitas „Swedbank“. „Swedbank Latvija“ norėtų pademonstruoti, kad internetinis bankas nėra vien tik vieta, kurioje galima pervesti pinigus, tačiau taip pat gali būti naudojamas tinklų kūrimui, prekybai ir tiesioginių verslo ryšių vystymui.

Komunikacijos platformoje reguliariai rengiamos diskusijos, kurias inicijuoja tinklų savininkai. Pastaruoju metu programoje dėmesys buvo sutelkiamas į tokias temas kaip elektroninis parašas, elektroninių sąskaitų faktūrų išdavimas ir EDI. Būdamas moderatoriumi, Valdis Zītars („Telema“ filialovadovas Latvijoje) buvo pakviestas paaiškinti EDI prasmę, kaip jie yra naudojami ir kokios yra tendencijos bei privalumai. Internetu vykusios diskusijos klausimus ir atsakymus galite peržiūrėti čia (latvių kalba).

Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite „Swedbank“ verslo tinklas Latvijoje.

Grįžti į turinį

Dar penki magistro darbai apie tiekimo grandinės valdymą

Talino technologijos universitete nuo 2014 metų rengiami aukštos kvalifikacijos tiekimo grandinės valdymo specialistai. Keliuose įdomiuose magistro darbuose rašoma apie praktines temas, todėl jie galėtų būti naudingi ir kitoms bendrovėms. 2015 metų pavasarį buvo parašyti dar penki magistro darbai, kuriems vadovavo „Telema“ generalinė direktorė Hele Hammer, kuri taip pat yra ir tiekimo grandinės inžinerijos specialybės vadovė Talino technologijos universitete:
  • Kesti Riispapp parašytas darbas „Lentynų pasiekiamumo gerinimas „AS Rimi Eesti Food“ (angl. „Improving shelf availability in Rimi Eesti Food AS“);
  • Triinu Himma parašytas darbas „VMI (tiekėjo valdomų atsargų) galimybių įvertinimas mažmeninėje prekyboje“ (angl. „Evaluation of VMI potential in Retail“);
  • Anu Aasmaa parašytas darbas „S&OP naudojimas pradedant gaminti naujus produktus „Vaasan Group“ (angl. „S&OP in New Product Launch in Vaasan Group“);
  • Indrek Sabul parašytas darbas „Tiekimo grandinės veiklos įvertinimas Estijos MVĮ“ (angl. „Supply Chain Performance Evaluation in Estonian SMEs“);
  • Helery Starkopf parašytas darbas „Tiekimo grandinės strategijos naujųjų technologijų bendrovėms“ (angl. „Supply Chain Strategies for New Technology Companies“).

Šie darbai buvo parašyti estų kalba, tačiau taip pat galite rasti ir anglų kalba pateiktas santraukas. Jeigu Jus sudomino kuris nors iš šių darbų, susisiekite su Hele Hammer, el. paštu hele.hammer@telema.com

Grįžti į turinį